İade/Değişim

1. İade/Değişim formunu doldurun

Size iade/Değişim formu gönderilmemektedir, bu form dijital ortamda kullanıma sunulmuştur. Lütfen satın aldığınız ürün ve bu ürüne ait bilgileri bu linkten eksiksiz bir şekilde doldurun  https://www.elifeser.com/index.php?route=account/return/add  link çalışmıyorsa sayfalar> destek bölümünden de aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.

2. Ürünü Gönderin
Lütfen ürünü kullanmadan yollayın. Kullanıldığı anlaşıldığında yapılan mesafeli satış sözleşmesi gereğince iade/değişim işleminiz yapılmayacak ürün size ALICI ÖDER şeklinde geri gönderilecektir.

3. Kargo
İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir:
Elif ESER
Esentepe mah. yalçınkaya sokak no 13 

Eyüp/İstanbul 


Ürün İadeleri
Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin 14 gün içerisinde satın aldığınız ürünü hasar vermemiş olmak, kullanmamak kaydıyla ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Satın alınan ürünler iade edildiğinde sizin tarafınızdan kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Lütfen iade ürünleri şu adrese gönderin mutlaka Sürat Kargo ile 1210810364  müşteri kodu gönderim sağlayın. İndirim üzerine extra indirim uygulanan ürünlerde iademiz yoktur. 

Kapıda Ödemelerde sistemden dolayı iade olmamaktadır sadece değişim mevcuttur İADE sadece sitemiz üzerinden alınan %50 altı indirimli/indirimsiz ürünlerde geçerlidir. %50 ve üzeri indirimli olan ürünlerde outlet sezon sonu olduğu için İade işlemi sağlayamıyoruz.


Ürün Değişimleri

Değişim yapacağınız ürünü tarafımıza WhatsApp destek hattımızdan bildirmelisiniz. Size WhatsApp destek hattımızdan görevli arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Değişim kargo kodu: Yurtiçi kargo 493699200 bu kod ile gönderim yapabilirsiniz. Dönüş kargo ücreti size ait olarak gönderilecektir. daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.