İade/Değişim

1. İade/Değişim formunu doldurun
Lütfen satın aldığınız ürün ve bu ürüne ait bilgileri size ilettiğimiz iade/Değişim formunda eksiksiz olarak doldurun. Ürünün kodu ve adının açıkca belirtildiğinden emin olun. Eğer iade formu ulaşmamış ise bizimle iletişime geçin.

2. Ürünü Gönderin
Lütfen ürünü kullanmadan yollayın. Kullanıldığı anlaşıldığında yapılan mesafeli satış sözleşmesi gereğince iade işleminiz yapılmayacak ürün size alıcı öder şeklinde geri gönderilecektir.

3. Kargo
İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir:
Elif ESER
Esentepe mah. yalçınkaya sokak no 13 

Eyüp/İstanbul 


Ürün İadeleri
Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin 14 gün içerisinde satın aldığınız ürünü hasar vermemiş olmak, kullanmamak kaydıyla ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Satın alınan ürünler iade edildiğinde sizin tarafınızdan kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Lütfen iade ürünleri şu adrese gönderin mutlaka Sürat Kargo ile gönderim sağlayın. 

Elif ESER

Esentepe mah. yalçınkaya sokak no 13 

Eyüp/İstanbul

 Ürün Değişimleri
Aldığınız Ürünü Değiştirmek isterseniz öncelikle bize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız ve bu talebini iletmeniz gerekmektedir. İade ve Değişim taleplerinizi lütfen iadedegisim@elifeser.com adresine mail atın veya iade talep panelimizden bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kapıda Ödemelerde sistemden dolayı iade olmamaktadır sadece değişim mevcuttur İADE sadece sitemiz üzerinden alınan ürünlerde geçerlidir. OUTLET bölümünde satışa sunulan İNDİRİMLİ-KAMPANYALI ürünlerde İADE ve DEĞİŞİM yapılmamaktadır.